Jõulud OKOK-is

jõulukingiks elamus

Jõulud on aasta imelisem ja maagilisem aeg. Nii üritame ka meie teha jõuluaja kõigile nii meeldejäävaks kui võimalik.

Mida jõuluks kinkida? See on iga-aastane dilemma, mille üle paljud meist pead vaevavad. Meil on aga mitu mõtet.

Kingi oma lähedastele rohkem koosolemise aega näiteks OKOKi kinkekaardiga.

OKOK keskuse kinkekaardid on saadaval keskusest kohapealt iga päev meie lahtiolekuaegadel. 5-, 10- ja 20-eurose kinkekaardiga saad kombineerida just endale sobiva summa. See kehtib ühe aasta kõikidele OKOKis pakutavatele teenustele (ka laste sünnipäevadele), nii saate koos valida endale sobiva aja, millal lõbutsema tulla.

kinkekaart

Kui aga ei ole mahti kohale tulla, siis digitaalne kinkekaart ootab sind Puhka Eestis. Lihtsalt vali sobiv teenus ja soorita ost. Kinkekaart kehtib 1 aasta alates ostmise kuupäevast kõikidele teenustele.

Samuti saab meil pidada jõulupidusid. Ja selleks võid :), aga ei pea sa tingimata olema ettevõtte omanik, vaid jõule võib OKOKis pidada ka koos sõprade või perega. Vali endale sobiv pakett välja näiteks täiskasvanute pakettide seast või lihtsalt broneeri aeg sobivale teenusele ja telli toidud kohapealt. Kuidas sulle just kõige paremini sobib. Meil saab mängida noolemängu, bowlingut, helendavat minigolfi või seigelda virtuaalreaalsuses.

bowling jõulud
golf jõulud

Ka ettevõtetele pakume täisteenust koos meelelahutuse ja toitlustusega. Mahutame korraga mängima bowlingusse ja golfi kuni 100 inimest. Kombineeri omavahel teenuseid või vali see mis kõige rohkem meeldib, ja ei jäägi üle muud, kui aeg broneerida ja tulla õhtut nautima.

Kirjuta meile oma soovist info@okok.ee või broneeri kohe endale sobiv aeg.

Ootame sind jõuluks OKOKi!