KOKTEILIKOOLITUSED

Meelelahutuslik Kokteilikoolitus OKOK Vaba Aja Keskuses.

Pakutav kokteilikoolitus on praktiline ja samas meelelahutuslik.

Koolitajaks on Mariliis, kogenud baaridaam ja Eesti Baarmenide Assotsiatsiooni liige, samas ka kirglik oma ala pro.

Keskmise kokteilikoolituse pikkuseks on 1,5 h ja see on mõeldud 10-le või 15-le osalejale. Õpihimulisi kokteilimeistreid võib olla ka vähem, sellisel juhul jagub igale katsetajale lihtsalt rohkem testmaterjali.

Selle aja jooksul teeme läbi 5 kokteili, mida saate degusteerida, räägime kokteilide ajaloost ja õpime selgeks mõned praktilised oskused.

Vajadusel kohandame koolitust vastavalt kliendi soovidele, mis võimaldab teil saada just teile sobiva paketi. Näiteks saame korraldada mokteilide ehk alkovabade kokteilide koolituse.

Koolituse hind 10-le on 290 eurot (15-le 375 eurot) ja see sisaldab kõiki vajaminevaid materjale ja tooraineid. Juhul kui sinu grupp on suurem, siis kirjuta meile ja teeme vastava pakkumise.

Previous
Next
Previous
Next

Tagasiside kliendilt

„Kokteilikoolitus Mariliisiga oli megalahe ja õpetlik.

Alguses jagas Mariliis meiega teadmisi erinevate alkohoolsete jookide kohta ning rääkis, kuidas valida õigeid koostisosi. Õppisime, kuidas valmistada ja kaunistada klassikalisi kokteile.

Kõige põnevam oli hetk, kui saime ise katsetada erinevate maitsetega kokteilide loomist. Mariliis näitas, kuidas luua oma kokteili retsepti ja kasutada kohalikke marju ja ürte.

Kui koolitus lõppes, jätkasime bowlingus, juba palju kindlama käega kokteilide valmistamise oskusega. Kokteilikoolitus bowlingusaalis oli kindlasti üks meeldejäävamaid elamusi meie seltskonnale. Aitäh. “

 Anni, Pärnu