LAPSE SÜNNIPÄEV
OKOK-is

okok birthday party

Me teame, et lapse sünnipäev ja selle korraldamine võib olla lapsevanemale paras peavalu. Eriti siis, kui lisaks peopaigale tuleb organiseerida veel toidud, joogid, kaunistused ja kõik muu, mis sünnipäevadega kaasas käib. Oleme sünnipäeva korraldamise protsessi sinu jaoks lihtsamaks teinud – vähem planeerimist, vähem koristamist, vähem stressi!

Bowling või helendav minigolf

OKOKis on sul valida, kas soovid pidada sünnipäeva bowlingus või glowGolfis. Bowlingumäng kestab 1 tund ja 45 minutit, selle sisse mahub tavaliselt umbes 2 mängu. Golfisünnipäeva sees on 2 turniiri põnevate eriefektidega minigolfi, sünnipäeva kestus golfis ei ole piiratud, mängige kasvõi sulgemiseni.

Põnev tegevus koos söögi ja joogiga

Nii bowlingu- kui golfi sünnipäevadel on juba paketi sisse arvestatud lisaks põnevatele tegevusele ka lastevaagen kõikide laste lemmikute snäkkidega (pelmeenid, friikad, bataadifriikad, juustupallid, krõbekana, tähekartul, köögivili, pestomajonees ja tomatikaste). Joogiks pakume ainult parimat Rõngu mahlajooki, mille maitse saad ise valida, kas soovid õuna- või suvemaitselist (õuna-, aroonia-, musta sõstra- ja punase sõstra mahla segu). Nii ei jää sul üle muud, kui aeg valida ja lapsed kohale tuua.

Tutvu lähemalt kõikide sünnipäevapakettidega.

Nii lihtne ongi!

Broneeri sünnipäev online-keskkonnas või saada kiri sobiva kuupäeva, kellaaja ja laste arvuga info@okok.ee

Kohtumiseni sünnipäeval OKOKis!